Hakkımızda

Hakkımızda

tarihibilgi.net Sitemiz her açıdan değerli okurlarımızı farklı içeriklerle buluşturmak için donatılmaktadır. Bu içeriklerinin tamamı sizleri bilgilendirmek adına özenle yazılan, doyurucu yapıdadırlar. Bu içerikler tarih severlerin keyifle koyup bilgilenebileceği şekilde düzenlemeye çalışıyoruz. 2022 yılında kurulan sitemiz güncel kalmaya ve her an bünyesini yeni içeriklerle güncellemeye devam etmektedir. Sizler de bu içerikleri yakından takip etmek için bildirimleri açabilir ya da mail aboneliği başlatabilirsiniz. tarihibilgi.net olarak tarih severler için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

tarihibilgi.net Sitemiz bünyesinde değerli okurlarımızın fayda sağlaması amacıyla pek çok farklı kategoriden içerik paylaşılmaktadır. Bu içerikler tarihle ilgili bilgilerdir . İçeriklerimizin devamlılığını sağlamak için sürekli olarak çalışan ekibimiz sizlerin merak ettiklerini, takıldığı noktaları cevaplamak adına her daim burada görev başında olacaktır. Ayrıca sitemiz bünyesine üye olarak sizler de sitemizde kendi adınızla birlikte yayınlanacak yazılar gönderebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara hem adınızı duyurabilir hem de fayda sağlayabilirsiniz. Ayrıca tarihibilgi.net sitemize aboneliğinizi başlatarak anlık olarak bildirimler alabilirsiniz.

Aktif olarak bir mail kullanmıyorsanız, dilerseniz sosyal mecralardan da bizleri takip edebilir, içeriklerimizden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Eğer sitemizde paylaşılan içeriklerle alakalı soru/sorun ya da görüşleriniz varsa bizlere  admin@tarihibilgi.net  adresinden maille ulaşabilirsiniz. Hakkımızda bahsedebileceklerimiz bu kadar. tarihibilgi.net sitemizi takipte kalın keyifli okumalar.

Yazarlarımız

[author_bio username=”Miray Turan” social=”yes” avatar=”no” bio_paragraph=”true” name=”yes” name_link=”yes”]

[author_bio username=”erman kuzu” social=”yes” avatar=”no” bio_paragraph=”true” name=”yes” name_link=”yes”]